Servislerimiz

Dijital Pazarlamada Dönüşüm

Reklam Optimizasyonu

Dünyadaki tüm trafik, ödeme yapan müşterilere, satışlara veya müşterilere dönüşmüyorsa hiçbir şey ifade etmiyor. Dönüşüm oranınızı optimize etmek, dijital pazarlamanın önemli bir parçasıdır.  % 100 şeffaftır – her zaman paranızın nereye gittiğini tam olarak bilirsiniz.

Youtube / İnstagram

Video Prodüksiyonu

Profesyonel web videoları ilgi çekici, alakalı ve ziyaretçilerinizle güven oluşturmada etkilidir. TheKreatif olarak, iyi çekilmiş bir videonun kâr hanenizde yaratabileceği etkiyi biliyoruz. % 100 şeffaftır – paranızın nereye gittiğini her zaman tam olarak bilirsiniz. 

Mailchimp

Email Marketing

TheKreatif olarak, e-posta pazarlamanızla sizin için ilgileneceğiz. Kampanyalarınızı yöneteceğiz ve e-posta içeriğinizin birinci sınıf olmasını sağlayacağız ve kullanıcıları sitenizi ziyaret etmeye ve ürünlerinizi ve hizmetlerinizi satın almaya teşvik edeceğiz. E-posta pazarlama yönetimi hizmetlerimiz içerik oluşturma ve kişiselleştirmeyi içerir ve iş ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize en uygun kampanya paketini seçmenize yardımcı olacağız.

Web Tasarım

Web tasarım aşamasında firmanının kurumsal kimliğine uygun renkleri, yazı fontlarını ve görsel seçimlerini titizlikle seçiyor, trend olan tüm detayları (arama motorları indeksleme kriterleri, seo uyumu vb.) takip ediyor ve site içerisindeki kullanıcı deneyimine (UX) özenle dikkat ediyoruz. Tasarım trendlerinde minimal çalışmaları da projelerimize yansıtarak hem firma hem de ziyaretçiler için göz yormayan basit, sade ve kullanışlı web tasarımlara imza atıyoruz.

Web Yazılım

Web sitelerini kullanışlı ve tercih edilecek bir şekilde ziyaretçinin karşısına çıkarmaya çalıştığımız projelerimizde aynı zamanda sitenin açılma hızını da etkilemeyecek özel kurgular hazırlıyoruz. Genel tasarım dışında incelikle eklenen bu kurgularla internet sitelerinin daha hızlı bir şekilde açılmasını sağlıyoruz. Böylelikle internette geçirdiği zamanı verimli kullanmak isteyen ziyaretçinin hızlı bir şekilde istediği bilgiye ulaşması imkanını sunuyoruz. 

SEO

Arama motorlarında üst sıralarda çıkmak ve ziyaretçilerinize organik bir şekilde ulaşmak firmların işlerinde ciddi anlamda kazanÇ sağlamaktadır. Firmaların bulunurluğunu arttıran ve hizmet talep eden ile hizmet sağlayan firmaları buluşturan platformda daha yukarıda çıkmak ve bu rekabete zaman ayırıp ortak olamak her geçen gün ise zorlaşmakta. Arama motorlarının en önemlisi Google ise bu alanda tekel konumunda neredeyse ve Google istediği tarzda bir web sayfanız yoksa bu durumda organik olarak arama sonuçlarında çıkmanız çok zor. 

EnglishGermanTurkish